БЕЛИЯТ ИМЕЛ
25 септември 2016 21:39
Според наследените практики щом се откъсне, белият имел не трябва да се слага на земята, тъй като губи силата си. Пораснал между две стихии, земята и огъня(небето) той трябва да си остане там, независимо дали се суши, реже, съхранява у дома или се превръща в някакъв извлек. Това е една от причините при някои хора да работи, при други не. За да се обясни този феномен трябва да се говори дълго за поведението на растенията в електромагнитните полета и техния променлив биофотонен статус. Частичка по частичка откъснатото и изсушено растение продължава да осъществява връзка с мястото, където е пораснало и когато направим така, че то загуби тази връзка, този енергиен резонанс, (когато променим посоката на въртене на по-голямата част от електроните, променим спина им) неговата лечебност се срива. Лекува ни повече мястото и дървото, на което белият имел е пораснал като паразит. Ако дървото бъде отсечено или машини разорат мястото, край на лечебната сила, независимо кога е откъсната нашата билка...Не е просто и никак не е достатъчно да лекуваме само себе си.

